Distributor zahradního nábytku a slunečníků

KE Italy

Luxusní exteriérová stínící technika kompletně na míru. Made in Italy.

KE je italská značka luxusní exteriérové stínící techniky. Byla založena před více než 30 lety. Všechny její produkty jsou do posledního dílu kompletně vyráběny v Itálii.
KE patří pod křídla velké rodinné společnosti vyrábějící stínící techniku a komponent pro tento typ produktů. Jde o jednoho z největších producentů a lídrů na tomto trhu - italskou BAT Group. Tu před více než 35 lety založil a dodnes vlastní pan Amorino Barbieri a jeho rodina.

Název KE je odvozen od počátečních písmen jmen dcer pana Barbieri. Výrobní skupina pod značkou KE nabízí luxusní stínící techniku nejvyšší třídy. Přidanou hodnotou je design a kompletně zakázková výroba.
BAT Group jako taková vyvíjí a vyrábí systémy a komponenty pro všechny typy markýz (balkonové, otevřené nebo kazetové markýzy atd.) a další dostupné druhy exteriérových stínících systémů.

Patří sem rolety ale také pergoly - s rolovací střechou, pergoly s posuvnými střechami nebo v poslední době tak populární pergoly bioklimatické s naklápěcími lamelami. Jsou to právě sofistikované na míru vyráběné bioklimatické pergoly, designové kazetové markýzy, dnes velmi žádané designové navíjecí stínící plachty nebo třeba speciální zakázkové stínící stuktury, které se na trh uvádějí právě pod značkou KE.

Pro výrobu všech svých systémů, jak BAT a tedy i KE, používají výhradně vlastní komponenty. To znamená, že jednotlivé díly vyrábí a vyvíjí ve vlastních závodech. Kvalitu a vývoj mají tedy plně pod kontrolou. Je jistě zajímavé, že komponenty od BAT Group nakupují a do svých hotových výrobků montují i další prestižní evropští producenti stínící techniky. Ti však jen využívají know how, kvalitu výroby a patenty BAT Group. To, že má tato rodinná společnost pod kontrolou každý krok výrobního procesu včetně nákupu vstupního materiálu, byl pro nás jedním z důvodů pro volbu KE jako partnera pro prodej stínící techniky.

Vystaveno
Různé typy markýz včetně designových kazetových markýz na míru.
Luxusní navíjecí stínící plachty, made in Italy.
Vystaveno
Zakázkové pergoly bioklimatické s naklápěcími lamelami, pergoly s rolovací nebo posuvnou střechou.